















| RAM Size | 8 GB |
| Screen Size | 13 in |
| Colour Name | Silver |
| Battery Life | 16 Hours |
| OS Version | macOS Sequoia |
| Number of Cores | 16-Core |
| Processor Version Number/Generation | Not Applicable |
| Model Number | MacBook Neo |
| Processor Version | A18 Pro, 6-core CPU, 5-core GPU |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | International Version |
| Display Type | Liquid Retina XDR |
| Type | SSD |
| Operating System | macOS |
| RAM Type | DDR4 |
| Processor Version Number/Generation | Not Applicable |
| Model Name | MacBook Neo |
Thanks for subscribing!
This email has been registered!