



| CPU Speed | 3.2 GHz |
| Internal Memory | 256 GB |
| Colour Name | Space Grey |
| Resolution | Full HD |
| Type | SSD |
| Operating System | macOS |
| Number of Cores | Quad Core |
| Processor Version Number/Generation | Not Applicable |
| Model Number | MGN63 |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| RAM Size | 8 GB |
| Screen Size | 13 in |
| Display Type | Retina Display |
| Battery Life | 2 Hours |
| OS Version | macOS Big Sur |
| Grade | Max |
| RAM Type | DDR4 |
| External Graphics | Integrated |
| Model Name | Macbook Air |
| Processor Version | Apple M1 |
Thanks for subscribing!
This email has been registered!