











| CPU Speed | 2.4 GHz |
| Internal Memory | 512 GB |
| Version | International Version |
| Colour Name | Silver |
| Display Type | Liquid Retina XDR |
| Battery Life | Above 20 Hours |
| OS Version | macOS Sequoia |
| Usage | Business |
| Number of Cores | 16-Core |
| Processor Version Number/Generation | Not Applicable |
| Model Number | MDE44LL/A MDE44HN/A MDE44X/A |
| HDMI Output | No |
| Processor Version | M5 chip with 10-core CPU, 10-core GPU |
| RAM Size | 16 GB |
| Screen Size | 14 in |
| Display Resolution | 1920x1080 |
| Keyboard Language | English |
| Resolution | Full HD |
| Type | SSD |
| Operating System | macOS |
| Model Series | Apple MacBook Pro |
| RAM Type | DDR4 |
| Processor Version Number/Generation | Not Applicable |
| Model Name | MacBook Pro |
| SD Card Slot | Yes |
Thanks for subscribing!
This email has been registered!